Hakkımda

Uzun adıyla Şükrücan Sürer 1998 yılında Dünyanın iki kıtasını birbirine bağlayan İstanbul’da doğdu ve Edirne’de 6 sene yaşadı.Bulgar göçmeni olan Can Sürer’in memleketi Tekirdağ. Şükrü ismi dedesinden geliyor kendisi Can ismini kullanmakta, belki yaşlanınca bir Şükrü dede olur kim bilir?

2014 yılında Toki Kayaşehir Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe Ve Finansman bölümü Dış Ticaret dalından mezun olan Can Sürer, İstanbul Kültür Üniversitesinde Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümünü bitirdi.

Sosyal medya ve internet siteleriyle 7. sınıftan beri uğraşan Can, internet alemi  ve bilgisayarlarla oldu olası çok haşır neşir. Bunların dışında doğayla içli dışlı olan Can, boş zamanlarında kampçılık ve outdoor sporlarla ilgileniyor. Aynı zamanda okumaktan da büyük bir keyif alan Can, bilginin paylaştıkça akılda kaldığına inandığı için bugün bu internet sitesi yayında. Yani bir şeyi öğrenmenin en iyi yolunun onu öğretmek olduğunun farkında. ilgilendiği alanlar hakkında kitap tavsiyeleri ve incelemelerine siteden erişebilirsiniz.

Müziği her hayatının her anına entegre eden Can, kendi müzik zevkine göre listelerini can346934 kullanıcı adıyla Spotify platformunda herkese paylaşıyor. Bunun yanı sıra sevdiği parçalara gitarla eşlik etmekten büyük keyif alıyor.

Fotoğrafçılık konusunda oldukça amatör olan Can, çektiği fotoğrafları sizinle şurada paylaşıyor olacak. Cansurer.com’ da; hayatta edindiği tüm deneyimleri, güncel konular hakkında görüşlerini, bazen izlediği bir filmi eleştirecek olan Can, bunları yaparken tüm içeriklerini özgün oluşturmaktan yana. Emek hırsızlığına karşı son derece ciddi bir tutum sergiliyor ve içeriklerinin linksiz paylaşılması kesinlikle yasak.

Gezme, görme, bilme ve seyahat etme tutkunu olan Can, aynı zamanda bir interrail üyesi. Deneyimlerini ve seyahatlerini fırsat buldukça sizinle Youtube kanalı yla  eş zamanlı olarak blogunda paylaşıyor olacak.Fırsat buldukça diyor çünkü kendisinin öğrencilik dışında 3-4 mesleği daha var. Havaş şirketinde Yolcu Hizmetleri Memurluğunu yeni bırakan Can, şu an Ocean’s İnsan Kaynakları şirketinde yarı zamanlı görev alıyor.

Bilimin yön gösterdiği yolda süreklilikle ilerleyip, diğer insanları da bu yolu teşvik etmeye çalışan bir şüpheci.

Bir gün, her gününü son günü gibi yaşayacak kadar özgür olmak istiyor ve hayattaki tüm çalışmaları buna yönelik.